Jak się ubrać aby wyglądać modnie i stylowo?

Często zdarza się, że dla niektórych kobiet modny i stylowy ubiór jest ważniejszy niż makijaż, czy dobrze wyglądająca fryzura. Dzieje się tak dlatego, że strój zawsze jako pierwszy rzuca się w oczy. W tym artykule podpowiadamy jak dobrać dodatki i akcesoria do stylizacji, wyglądając modnie, a jednocześnie schludnie i ciekawie.

Jak ubierać się stylowo?

Przede wszystkim trzymaj się wąskiej gamy kolorów. Przecież wszystkie ikony mody lub osoby na czerwonym dywanie nigdy nie mają na sobie więcej niż trzech kolorów, a to dlatego, że wielobarwne stroje są co prawda efektowne, ale za to niezbyt eleganckie.

Dlatego pamiętaj, aby zawsze dobierać podobne kolory, niekontrastujące ze sobą. Pamiętaj, aby unikać wzorzystych materiałów, skłoń się bardziej w stronę geometrycznych wzorów, typu: kropki, paski, czy np. koszula w kratę. Jednak koszula lub sukienka w kwiaty też będzie dobrym wyborem. Warto również wiedzieć, żeby nie przesadzać z dodatkami, oczywiście naszyjnik, kolczyki bądź modna bransoletka są wskazane, ale kiedy masz na sobie zbyt wiele wszystkiego, czyli opaska do włosów, kolczyki, mnóstwo wisiorków, czy multum pierścionków, to po prostu taka stylizacja będzie wyglądać tandetnie. Kolejna cecha dobrego wyglądu to buty, na nie zwróć szczególną uwagę, ponieważ mają one tak ważną rolę, że potrafią uzupełnić look i podnieść kreację do najwyższej rangi lub całkowicie ją zniszczyć i pozbawić klasy.

Dlatego warto poświęcić im uwagę, dbać o nie i pielęgnować, aby robiły wrażenie, ale pamiętaj, że ważniejsza jest wygoda niż wygląd butów, bo jeśli Ty będziesz dobrze się w nich czuć, to i twój krok jest pewniejszy. Więc unikaj zbyt wysokich szpilek.

One thought on “Jak się ubrać aby wyglądać modnie i stylowo?

Dodaj komentarz