Brązowa torba skórzana – niezawodna przyjaciółka w każdej delegacji!

Częste wyjazdy w delegację wymagają zaopatrzenia się w solidną i wytrzymałą torbę podróżną. Wspaniałym gadżetem dla każdego szanującego się w podróży mężczyzny jest brązowa torba skórzana.

Większość Panów decyduje się na zakup czarnej, ale to właśnie brązowa dodaje zawsze niebagatelnej elegancji i wytwornego wyrazu. Dlaczego każdy modny facet powinien korzystać z brązowej torby skórzanej?

Miodowe torby skórzane – idealne na podróż służbową

Wyjeżdżając na ważną konferencję, musimy zadbać o odpowiednią prezencję. Przecież elegancko ubrany mężczyzna nie może zabrać ze sobą w podróż zwykłej torby podróżnej o sportowym charakterze, choćby była nie wiadomo jak pojemna.

Wygląda się wtedy niepoważnie, pretensjonalnie i jak ktoś, kto nie ma za grosz gustu. Taki widok we współtowarzyszach ważnego wyjazdu może wzbudzić jedynie śmiech politowania. Miodowe torby skórzane, o mięsistej i lekko lśniącej strukturze, z mnóstwem zamków i kieszonek po bokach, od razu pokazują, że mamy do czynienia ze znawcą, który codziennej oraz okazjonalnej mody nie pozostawia dziełu przypadku. W każdej miodowej torbie zaprojektowane zostały ręczne uchwyty oraz solidny pasek do przewieszenia na ramię. Wnętrze wyłożone i obszyte jest niezwykle przyjemną w dotyku, atłasową tkaniną. To pokazuje, że mamy do czynienia z produktem najwyższej jakości.

Brązowe torby skórzane – do czego pasują?

Mężczyzna z brązową torbą skórzaną w ręce lub na ramieniu z pewnością zada szyku, gdy cała jego stylizacja oparta będzie na wytwornym zestawie. Elegancka koszula, modne spodnie o kawowym odcieniu, być może marynarka w dowolnej barwie, ale dopasowanej do odcieni brązu, błękitna koszula.

Dopasować można także gustowne, ciemne okulary w bursztynowych oprawkach.